We represent big and trusted
foreign partners:
Stokota. BP.

 

 

 

 

 

 

 

 

Irrespective of your trucks park we will help you to reduce fuel consumption

 

 

Order BP card

BP kuro kortelė

BP iš vietinės naftos kompanijos tapo pasaulio energetikos grupe, kurioje dirba apie 80 000 žmonių ir veikia 100 šalių visame pasaulyje. BP „Helios“ logotipas simbolizuoja pagrindines įmonės vertybes: orientacija į augimą, atsakingumą, novatoriškumą ir į veiklą. BP svarbiausias uždavinys – sudominti žmones savo teikiamomis paslaugomis, todėl mūsų įmonė siūlo Jums vieną iš BP produktų – BP PLUS kuro korteles. BP PLUS kuro kortelės sukurtos tam, kad palengvinti tarptautines keliones, suteikiant galimybę įsigyti įvairius vežėjams aktualius produktus visoje Europoje.

More details
Kas yra Stokota ?

STOKOTA sparčiai auganti įmonė nuo 1963 metų. 1967m. pradėjo gaminti autocisternas ir per metus tapo lyderė Beneliukso šalyse. Šiuo metu įmonė gamina cisternas kurui, dujoms, naftos kaitinimui, orlaivių degalams, transporto priemones atliekų vežimui ir statybos įrangai gabenti, o taip pat priekabas dideliam ir nedalinamam krovinių gabenimui. STOKOTA versle jau yra 45 metus ir per šiuos metus tapo pasaulio gamintoju pramoninio transporto ir logistikos srityse. Profesionalumas ir lankstumas yra pagrindiniai STOKOTA varikliai gamyboje, dizaine ir prekyboje. STOKOTA gaminiai patvarūs ir draugiški aplinkai, todėl mes tikime, kad galime Jums padėti priimti geriausią ir teisingiausią sprendimą.

More details
Kas yra Stokota ?
STOKOTA sparčiai auganti įmonė nuo 1963 metų. 1967m. pradėjo gaminti autocisternas ir per metus tapo lyderė Beneliukso šalyse. Šiuo metu įmonė gamina cisternas kurui, dujoms, naftos kaitinimui, orlaivių degalams, transporto priemones atliekų vežimui ir statybos įrangai gabenti, o taip pat priekabas dideliam ir nedalinamam krovinių gabenimui. STOKOTA versle jau yra 45 metus ir per šiuos metus tapo pasaulio gamintoju pramoninio transporto ir logistikos srityse.
Profesionalumas ir lankstumas yra pagrindiniai STOKOTA varikliai gamyboje, dizaine ir prekyboje. STOKOTA gaminiai patvarūs ir draugiški aplinkai, todėl mes tikime, kad galime Jums padėti priimti geriausią ir teisingiausią sprendimą.
More details

 

BP + Aral degalų kortelės vairuotojo kodas suteikia jums galimybę lanksčiai naudotis įvairiais pranašumais.

Turėdami vairuotojo kodą galite:

 

 

Pasirūpinti, kad ta pačia kortele galėtų naudotis keli vairuotojai.

 

 

Lengvai ir nedelsiant nustatyti, kas yra atsakingas už įtarimą sukėlusį sandorį.

 

 

  Sutvarkyti taip, kad kortele negalėtų naudotis atitinkamas vairuotojas, tačiau ji būtų prieinama kitiems vairuotojams.

 

code image * required fields

 

 

smart foreash
This site uses cookies. They can identify logged-in users, collect statistics, and help improve browsing experience for each visitor individually.
Learn more about our Privacy Policy
Agree Clear the cookies and exit