Мы представляем крупных иностранных партнеров,
которым доверяем:
Stokota. BP.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Независимо от Вашего парка грузовиков мы поможем Вам уменьшить расход топлива

 

 

BP kuro kortelė

BP iš vietinės naftos kompanijos tapo pasaulio energetikos grupe, kurioje dirba apie 80 000 žmonių ir veikia 100 šalių visame pasaulyje. BP „Helios“ logotipas simbolizuoja pagrindines įmonės vertybes: orientacija į augimą, atsakingumą, novatoriškumą ir į veiklą. BP svarbiausias uždavinys – sudominti žmones savo teikiamomis paslaugomis, todėl mūsų įmonė siūlo Jums vieną iš BP produktų – BP PLUS kuro korteles. BP PLUS kuro kortelės sukurtos tam, kad palengvinti tarptautines keliones, suteikiant galimybę įsigyti įvairius vežėjams aktualius produktus visoje Europoje.

Читать далее
Kas yra Stokota ?

STOKOTA sparčiai auganti įmonė nuo 1963 metų. 1967m. pradėjo gaminti autocisternas ir per metus tapo lyderė Beneliukso šalyse. Šiuo metu įmonė gamina cisternas kurui, dujoms, naftos kaitinimui, orlaivių degalams, transporto priemones atliekų vežimui ir statybos įrangai gabenti, o taip pat priekabas dideliam ir nedalinamam krovinių gabenimui. STOKOTA versle jau yra 45 metus ir per šiuos metus tapo pasaulio gamintoju pramoninio transporto ir logistikos srityse. Profesionalumas ir lankstumas yra pagrindiniai STOKOTA varikliai gamyboje, dizaine ir prekyboje. STOKOTA gaminiai patvarūs ir draugiški aplinkai, todėl mes tikime, kad galime Jums padėti priimti geriausią ir teisingiausią sprendimą.

Читать далее
Kas yra Stokota ?
STOKOTA sparčiai auganti įmonė nuo 1963 metų. 1967m. pradėjo gaminti autocisternas ir per metus tapo lyderė Beneliukso šalyse. Šiuo metu įmonė gamina cisternas kurui, dujoms, naftos kaitinimui, orlaivių degalams, transporto priemones atliekų vežimui ir statybos įrangai gabenti, o taip pat priekabas dideliam ir nedalinamam krovinių gabenimui. STOKOTA versle jau yra 45 metus ir per šiuos metus tapo pasaulio gamintoju pramoninio transporto ir logistikos srityse.
Profesionalumas ir lankstumas yra pagrindiniai STOKOTA varikliai gamyboje, dizaine ir prekyboje. STOKOTA gaminiai patvarūs ir draugiški aplinkai, todėl mes tikime, kad galime Jums padėti priimti geriausią ir teisingiausią sprendimą.
Читать далее

 

BP + Aral degalų kortelės vairuotojo kodas suteikia jums galimybę lanksčiai naudotis įvairiais pranašumais.

Turėdami vairuotojo kodą galite:

 

 

Pasirūpinti, kad ta pačia kortele galėtų naudotis keli vairuotojai.

 

 

Lengvai ir nedelsiant nustatyti, kas yra atsakingas už įtarimą sukėlusį sandorį.

 

 

  Sutvarkyti taip, kad kortele negalėtų naudotis atitinkamas vairuotojas, tačiau ji būtų prieinama kitiems vairuotojams.

 

code image * обязательные поля

 

 

smart foreash
Этот сайт использует файлы cookie. Они могут идентифицировать зарегистрированных пользователей, собирать статистику и помогать улучшить работу в браузере для каждого посетителя отдельно.
Ознакомиться с Политика конфиденциальности
Согласен Очистить файлы cookie и выйти