BP kuro kortelė

 

 

BP kuro kortelė - su viena kortele per Europą
 
BP iš vietinės naftos kompanijos tapo pasaulio energetikos grupe, kurioje dirba apie 80 000 žmonių ir veikia 100 šalių visame pasaulyje. BP „Helios“ logotipas simbolizuoja pagrindines įmonės vertybes: orientacija į augimą, atsakingumą, novatoriškumą ir į veiklą. BP svarbiausias uždavinys – sudominti žmones savo teikiamomis paslaugomis, todėl mūsų įmonė siūlo Jums vieną iš BP produktų – BP PLUS kuro korteles. BP PLUS kuro kortelės sukurtos tam, kad palengvinti tarptautines keliones, suteikiant galimybę įsigyti įvairius vežėjams aktualius produktus visoje Europoje.
 
BP PLUS kortelės privalumai
 
  • patrauklios kredito ir išankstinio mokėjimo sąlygos
  • vairuotojų, kurie neprivalo turėti grynųjų pinigų, komfortas ir saugumas
  • kortelės apsaugojimas individualiu pin kodu ir holograma
  • degalinės darbuotojų valstybinių transporto priemonės ir kortelės numerių atitikimo tirkinimas
  • kortelės blokavimo ir operacijų peržiūrėjimo internetu galimybė
  • degalų pildymas atsiskaitant negrynaisiais pinigais bet kuriame iš daugiau nei 20000 Routex sistemos taškų 36 Europos šalyse (BP, ARAL, Statoil, OMV ir Agip), iš kurių daugiau kaip 690 degalinių yra Lenkijoje (BP ir Statoil)
ORS - On Road Services
 
Šios paslaugos visu pirma apima mokesčius už važiavimą daugeliu Europos kelių, pvz. rinkliavas už važiavimą greitkeliais, tiltais, tuneliais, o taip pat kitus mokesčius, tiesiogiai nesusijusius su važiavimo išlaidomis, tokius kaip :
 
  • EuropNet - servisas tiekiantis techninę pagalbą sunkvežimių ir autobusų gedimo atveju
  • Combitrafic - bilietų įsigijimas septyniems pagrindiniams maršrutams Combitrafic/ Ökombi/ Rollende Landstraße tarpininkaujant Schenker Fax Service
  • specializuotos plovyklos Vokietijoje ir Austrijoje

 

BP PLUS kuro kortelės turi tam tikrų savybių, kurios leis Jums lanksčiai kontroliuoti perkamas prekes ir paslaugas.
 
Jei norite kontroliuoti prienamas prekes ir paslaugas deglinėse, Jums reikės tik nurodyti norimą kodą kortelei.
BP kuro kortelių kodai:
60 – dyzelis,
61 - visos rūšys skystojo kuro ir dujos,
62 - skystasis kuras ir alyva,
63 - kuras, alyva, langų plovimo skysčiai, plovykla,
64 - kuras, alyva, langų plovimo skysčiai, plovykla ir kt. produktai susiję su automobiliu,
65 - visi produktai ir paslaugos, kurios yra degalinėje, išskyrus alkoholį.


 
BP PLUS kuro kortelė tai Jūsų:
 
PASIRINKIMO LAISVĖ
BP kuro kortelę galima naudoti 36 Europos šalyse, 20 000 Routex tinklo degalinėse, iš kurių 690 – Lenkijoje. BP kuro kortelė suteiks prieigą prie visų siūlomų produktų ir užtikrins visišką saugumą kiekvienam sandoriui. Šia kortele taip pat galėsite atsiskaityti už kelius, tiltus ir tunelius visoje Europoje.
 
SAUGUMAS
 
Mes užtikriname Jūsų saugumą, kadangi kiekvienoje degalinėje įrengtos video kameros degalinės darbuotojams padeda pastebėti bet kurį pažeidimą, apie kurį Jums bus pranešta tuo pat metu. Kiekviena kortelė apsaugota PIN kodu ir holograma.
 
KONTROLĖ
 
BP PLUS on-line tai paprastas, pigus ir veiksmingas būdas, kuris suteiks Jums galimybę greitai pamatyti visas operacijas. Galėsite stebėti ir analizuoti duomenis Excel ar kitoje Jums patogioje programoje, tai sutaupys laiką, sudarant sudėtingas lenteles ar grafikus. On-line sistemoje galėsite užsisakyti naujas korteles, blokuoti arba pakeisti pamestą kortelę, atsisakyti jau turimos kortelės, o taip pat nustatyti kiekvienos kortelės išlaidų limitą ir vietos ar laiko apribojimus. Prisijungti prie BP PLUS on-line sistemos galėsite 24val. per parą ir 7 dienas į savaitę.
 
Tapk mūsų klientu!
 
Šiose nuorodose galite peržiūrėti bendrus BP pasiūlymus.
Užpildykite formą ir mes būtinai su Jumis susisieksime. Formą rasite paspaudę šią nuorodą: Užsakykite BP kortelę
 
Pasiteirauk dėl pilno pasiūlymo tinkančio Jūsų įmonei!
 
 
 
 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti